problem s novým tetovanim na bicepsu

vše o tetování, pro co není rubrika

problem s novým tetovanim na bicepsu

Příspěvekod MilankoTR » stř dub 15, 2009 12:00 pm

zdravím spravil som si tetovanie na bicepse a zasahuje aj na vnutornu stranu slabinu..... Mam ho asi tretí deň a začala mi tá strana na slabine trochu chrastavieť a stále to tam štípe, môže to byť tým že som medzi tym ochorel? Tetovaní mám dosť a ešte sa mi take niečo nestalo :twisted:
Minďo
MilankoTR
diskutující

Re: nové tetovanie

Příspěvekod Robin » stř dub 15, 2009 11:38 pm

problemem nejspis bude ohybani ruky jestli jsem dobre pochopil umisteni, kuze se napina a smrstuje a to zpusobuje to o cem pises. bohuzel se tommu neda nejak poradne zabranit a je dost pravdepodobne ze v tom miste ti nejaka barva vypadne i se stroupky.
Vzhledem k pracovni vytizenosti a osobnimu zivotu, nejsem schopen sem nejak moc chodit a resit tady neustale se opakujici dotazy. Je tady i nekolik dalsich lidi kteri to delaji velmi dobre. diky jim za to! Presto sem obcas zajdu...
Robin
certifikovaný tatér

Re: problem s novým tetovanim na bicepsu

Příspěvekod MilankoTR » stř dub 15, 2009 11:59 pm

no jasné s tým aj rátam že je možné že niečo vypadne :? bude obťahovačka aj keď sa moc neteším zasa na hojenie :lol:
Minďo
MilankoTR
diskutující

Příspěvekod MilankoTR » pát dub 17, 2009 7:09 pm

no a je to tu v tych miestach kde to sčervenalo nie je skoro žiadna farba... bohvie čo bolo príčinou :roll:
myslím že keby sa to zapálilo tak by bolo celé tetovanie červené a by aj hnisalo si myslím, no každopádne neviem, nemám s tym skúsenosti žiadne ešte sa to chvalabohu nestalo nikomu kto bol pod mojími rukami a ani mne ;) bol by som rád keby som vedel čoho príčinou to mohlo byť... každopádne to vyzerá hrozne a do úplného zahojenia tipujem ešte nejaký mesiac :( dovtedy budem musieť behať tak ako to ostalo :D čo nie je príliš dobrá reklama :evil:
Inak dík za nejakú radu ale môžme o tom aj polemizovať :lol:
Minďo
MilankoTR
diskutující

Příspěvekod MARTIN » sob dub 18, 2009 9:15 am

Zdravím. Píšeš, že Ti to dost zčervenalo, není skoro žádná barva a tipuješ hojení na dlouho. Myslím, že jsi kérku v těch místech tetoval dlouho, možná jsi kůži už docela rozbil. Pokud kůži moc rozpícháš hodně to zčervená a ztmavne a proces hojení je delší a vypadává hodně barvy. Taky se mi to ze začátku na prvních tattoo stalo.
MARTIN
diskutující

Příspěvekod MilankoTR » sob dub 18, 2009 11:24 am

može byť pretože farba v tych miestach aj dosť na hovno chytala tak som ani inu možnosť nemal.... :oops:
Minďo
MilankoTR
diskutující

Příspěvekod woot1234 » úte úno 13, 2018 9:24 am

Mam ho asi tretí deň a začala mi tá strana na slabine trochu chrastavieť a stále to tam štípe, môže to byť tým že som medzi tym ochorel?

ข่าวสารวงการเกมคอนโซลps4

ข่าวเพลง Update new music
woot1234
kolemjdoucí

Zpět na Obecná diskuze