Termo tiskarna Brother

vybavení studia, strojky, jehly a další hardware

Termo tiskarna Brother

Příspěvekod Nibbler » pát srp 05, 2016 12:24 pm

Zdravím zkušené Matadory, a ostatní taterský pulce jako jsem já, forum jsem prohledal a nenašel nic ohledně termotiskaren a tisku motivu, pokud jsem přehledl prosím o prominutí založení nového tématu. Měl jsem v plánu koupit Termo tiskárnu Brother PJ-723 za cca 15K ale trochu mi nevyšly koruny, hledám tedy levnější variantu, našel jsem informace i o jiných zpusobech pomocí jákehosi faxu ale přímo tiskárnu která dokáže tisknout na kores z pc jsem nenašel. Vy lety praxe ostřílení borci určitě budete vědět, a prosím udržme to téma, odpovědi tipu: obkresluj to propiskou atd si nechte, Děkuji
Nibbler
kolemjdoucí

Re: Termo tiskarna Brother

Příspěvekod Nibbler » ned zář 04, 2016 3:47 pm

došel jsem k odpovědi, kdyby náhodou někdo hledal řešení stejného problému: firma Brother která vyrábí tiskárny se dřív jmenovala Pentax a tiskárny s tímto názvem firmy byly vyráběny až do označení PocketJet 3plus, od čtverky je to už Brother, pentax pocketjet 3 plus se dá sehnat v USA za cca 6K což je oproti 18K rozdíl, rozlišení 300d je na geometrii a mandaly vyhovojící a papír se používá pořád stejný, ovladač na win 7 jde s trochou snahy taky dohledat a i když tiskárna vypadá že prošla válkou, tiskne skvěle, děkuji snad to někomu pomuže
Nibbler
kolemjdoucí

Příspěvekod little22 » čtv lis 10, 2016 11:57 am

chce grać w kasynie moszcz kasyn internetowych ทางเข้า gclub
little22
diskutující

Příspěvekod ksut » pon črc 17, 2017 2:50 pm

Ahoj, stále tiskárna funguje? Řeším teď ten stejný problém – kterou pořídit.
ksut
kolemjdoucí

Zpět na Hardware